RAAMATUPIDAMISTEENUS

Gatita Finants OÜ põhitegevuseks on kvaliteetse raamatupidamisteenuse osutamine väikese ja keskmise suurusega äriühingutele, füüsilist isikust ettevõtjatele, mittetulundusühingutele, korteriühistutele ja teistele juriidilistele isikutele üle Eesti. Lisaks raamatupidamisteenustele pakume oma klientidele personaliarvestuse ja finantsanalüüsi teenuseid.

Tutvuge meie poolt pakutavate raamatupidamisteenustega siin

Meie raamatupidajad on pikaajalise kogemusega ning finantsalase kõrgharidusega spetsialistid, kes hoiavad ennast pidevalt kursis muudatustega seadusandluses ja uuendustega raamatupidamismaailmas.
Oleme paindlikud ning läheneme igale kliendile individuaalselt, mis annab võimaluse leida just Teile sobivat lahendust ning pakkuda parimat hinda.

Raamatupidamisteenuse osutamisel kasutame professionaalset raamatupidamistarkvara. Raamatupidamisprogrammi valikus on ka nn online programm millele Teil on liigipääs üle interneti 24/7. Vajadusel osutame raamatupidamisteenuseid ka kliendi tarkvara kasutades.

Kasutades meie raamatupidamisteenuseid saate:

Aeg - Ettevõtte raamatupidamine on küllaltki ajamahukas protsess. Kasutades meie raamatupidamisteenuseid säästate Te aega kuna ei pea ise tegelema raamatupidamise korraldamisega ja saate 100% pühenduda enda ettevõtte põhitegevusele. Te ei pea kulutama aega endale kvalifitseeritud raamatupidaja otsimisele ja koolitamisele.

Kindlustunne - Me hoiame korras Teie raamatupidamise, maksu- ja personaliarvestuse. Saate kindlustunde, et kõik kohustuslikud aruanded ja deklaratsioonid on alati õigeks ajaks esitatud.

Mugavus - Teie mureks jääb vaid kord kuus meile vajalike dokumentide edastamine Teile mugaval ajal ning viisil (paberikandjal või elektrooniliselt). Muutes teenust Teie jaoks veelgi mugavamaks tuleme ka ise dokumentidele järele.

Rahaline sääst - Meie käest sisseostetud raamatupidamisteenuse hind on kordades soodsam kui enda raamatupidajale palga ja sellega seotud maksude maksmine. Te ei pea kulutama raha raamatupidamistarkvara ostmisele.


Tutvuge meie raamatupidamisteenuste hinnakirjaga või küsige personaalset  hinnapakkumist 

 

Gatita Finants

Kontakt

  • Aadress: Mustamäe tee 5,  10616 Tallinn
  • E-mailSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Telefon:  +372 50 26 867
  • KMKR:  EE101599614